Agroservis: 515 333 086  Autoservis: 515 335 086

  Katalog dle zboží

Nejedlý.cz:    

Zetor Proxima GP 110

bez močoviny, 2 st. násobič, 3 hydr. okruhy, vzd. brzdy 2+1, agrohák, závaží, klimatizace

Značka: Zetor

Hmotnost: 4550 Kg


Skladem, expedice do 24 hod.
| Kód zboží: PGP110 | Kód dodavatel: PGP110

Kontakt: Miloslav Nejedlý +420 603 845 893


Univerzální, spolehlivé, robustní. Takové jsou traktory Proxima, které patří k nejoblíbenějším modelům značky Zetor. Stroje splňují náročné požadavky zákazníků pro práci v zemědělství, lesnictví a komunálních službách.

Motor - Proxima CL je vybavena úsporným a výkonným motorem se 16-ti ventilovou hlavou, které splňují emisní normy Stage III B bez AdBlue . Konstrukce motoru je uzpůsobena na míru konkrétnímu modelu, což garantuje nízkou spotřebu pohonných hmot, optimální nároky na provoz a dlouhou životnost.

 

Převodovka - Je plně vybavena synchronizovanou převodovkou s 16 rychlostmi a mechanickým reverzorem. Díky své jednoduchosti se hodí do náročných podmínek.

 

 

Hydraulika  - mechanická regulační

Kabina  - Kabiny traktorů řady Proxima jsou prostorné, pohodlné a jsou konstruovány tak, aby zajistily maximální bezpečnost řidiče. Všechny informace o provozu traktoru jsou zobrazeny na digitální přístrojové desce. ovládací prvky jsou v kabině umístěny tak, aby byla zajištěna maximální ergonomie a intuitivní ovládání traktoru.

Řidič má pohodlně po ruce všechny ovládací prvky, což zvyšuje bezpečnost i pohodlí obsluhy. Na traktory Zetor lze namontovat dva typy kabinové střechy s průzorem (na přání zesílená varianta pro práci s čelním nakladačem).

 

Zetor Proxima https://www.nejedly.cz/traktory-zetor-proxima

 

 

Zboží je zařazeno v těchto kategoriích: