Agroservis: 515 333 086  Autoservis: 515 335 086

  Katalog dle zboží

Nejedly.cz: 
Traktory Zetor řady Crystal 170 HP
Traktory Zetor řady Crystal 170 HP

Crystal, to je spolehlivý parťák pro tvrdou práci. Jeho výkonný motor vás nenechá ve štychu. Jednoduše se ovládá. V prostorné kabině budete mít pohodlí a přehled.

Kontaktní osoba
Miloslav Nejedlý +420 603 845 893
Email: traktory@nejedly.cz
Traktor Výkon motoru Počet válců Spojka Převodovka Počet rychlostí Zvedací síla zad. TBZ Zadní výv. hřídel Rozvor mm Max hmotnost traktoru Kg Max. hmotnost přívěsu Kg    
CRYSTAL HD 170 171,0 HP
(125,7 kW)
6 mokrá Mech., reverzační s 3-st. násobičem 30/30 85 kN 540/540E /1000/1000E 2 850 10 000 25 000     Poptat
...
Motor
Výkonný, spolehlivý, ekologický

Šestiválcové motory o maximálním výkonu 171 koňských sil umožňujímaximální nasazení traktoru. Všechny motory traktorů Crystal vycházejí z ověřené koncepce čtyřdobýchvznětových šestiválcových motorů vybavených 24 ventily a vstřikováním Common Rail.

Robustní blok motoru tvoří kompaktní část nosné struktury traktoru, která je schopna odolávat vysokýmzatížením od nesených strojů.

Vysoká hodnota převýšení krouticího momentu garantuje pružnost motoru i široké operační polev rámci zařazené rychlosti. To vše s minimální potřebou řazení.

6,1 l zdvihový objem 6,1 l zaručuje výborný výkon a vysokou účinnost

Systém čištění výfukových plynů prostřednictvím technologie SCR a aktivního DPF filtru snižuje množstvíemisí vypouštěných traktorem a současně vede k výrazné úspoře paliva v porovnání s motory staršíkonstrukce. Proto chráníte zdraví své i svých dětí a současně šetříte provozní náklady.

 • Prověřená technologie od tradičního výrobce vznětových motorů
 • Vysoká kvalita motoru garantuje dlouhou životnost
 • Nízká spotřeba vede k dlouhodobým úsporám
 • Motory splňují přísné emisní předpisy Stage IV.
 • Systém Common Rail garantuje nízkou produkci pevných částic i emisí a nízkou spotřebupaliva

 

 
Převodovka
Úsporná převodovka s vysokou životností

Převodovka je zkonstruovaná s důrazem na jednoduchou obsluhu, logické schéma řazení a nízkéztráty při přenosu vysokého výkonu. Převodovka vykazuje vysokou životnost, kterou potvrzují zákazníciz celého světa.

Dvojice mokrých lamelových spojek je vysoce spolehlivá. V nejpoužívanějším pracovním rozsahu 4-12km/h je k dispozici 14 13 převodových stupňů. Jde o bezkonkurenční hodnotu u strojů využívajícíchmechanické převodovky.

 • Vlastní výroba a detailní kontrola zaručují špičkovou kvalitu
 • Prověřené a odolné materiály zabezpečují dlouhou životnost
 • Motor udržovaný v optimálních otáčkách zajišťuje efektivní výkon
 • ECO 40 převodovka v maximálních rychlostech 40 km/h pracuje na úsporných 1750 otáček za minutu,což přináší uživateli úsporu provozních nákladů až o 18% ve srovnání s předchozím modelem traktoru

 

...
 
Odpružená přední náprava
Zajišťuje lepší komfort jízdy

Přední odpružená hnaná náprava traktorů Zetor Crystal se skládá ze dvou samostatnýcha nezávisle odpružených polonáprav. Současně je vybavená 100% lamelovou a hydraulicky ovládanou uzávěrkou diferenciálu. Přední náprava se vyznačuje výjimečnou tuhostí a velkou odolností proti dlouhodobému namáhání. Patentované lichoběžníkové zavěšení kol zajišťuje jejich skvělé odpružení.

 • Vysoký jízdní komfort si užijete za všech okolností
 • Výborná zpětná vazba od předních kol
 • Patentované zavěšení a odpružení obou kol oceníte v náročném terénu
 • Je možné pořídit i se systémem centrálního mazání

 

...
 
...
Hydraulika
Síla a přesnost

Rovnoměrné zatížení traktoru a maximální zdvihací sílu 85 kN zajišťují dva pomocné válce. Nový čtyřsekční přídavný rozvaděč je ovládaný elektronicky, tzv. FINGERTIPEM, který umožňuje operátorovistroje regulovat dobu a množství dodávaného oleje. Rozvaděč je dále vybavený zpětnou ¾ rychlospojkoupro odpad z rotačního hydromotoru, umožňuje využívat různé typy agregací. Samozřejmostí je zapojeníefektivního systému řízení orby EHR Hitchtronic.

 • Maximální zvedací síla 85 kN
 • Zjednodušení každodenní práce pomocí přesného řízení ovládacích funkcí
 • Čerpadla mají výkon 85 l/min, což je dostatečná hodnota pro většinu agregací vhodných pro tentotyp traktoru.
 • Jednoduchý systém zaručuje bezproblémový provoz
 
HitchTronic

Unikátní systém HitchTronic získal po svém uvedení řadu odborných ocenění. Jedná se o unikátní systém automatické regulace zadního tříbodového závěsu. Při použití tohoto systému není nutno nastavovat druhy regulace a jejich citlivost. Regulační systém totiž sám měří odpor půdy a podle aktuálních hodnot upravuje nastavení tříbodového závěsu.

5-7 %
Systém HitchTronic zvyšuje produktivitu vaší práce a zároveň sníží spotřebu paliva zhruba o 5 až 7 %.

 

...

 

...
Kabina
Dokonalý výhled

Jízda v novém Zetoru Crystal je pohodlná. Odpružená kabina, posazená o 10 cm výše ve srovnání s předchozígenerací stroje, poskytuje dokonalý výhled. Tichý chod motoru vás doslova překvapí. Konstrukce kabinyodpovídá náročným požadavkům bezpečnostních norem a ochrání vás i při převrácení traktoru.Pro lepší výhled na nakladač a snazší kontrolu manipulace s břemenem můžete využít i otevíratelnéstřešní okno, kterým zároveň lze regulovat ventilaci vzduchu v kabině.

 • Jednoduché a intuitivní ovládání traktoru bez složitých nastavení
 • Snížená hlučnost kabiny a otevíratelné střešní okno
 • Nová přístrojová deska přináší kombinaci TFT LCD displeje s analogovým, operátor má možnost jednodušesledovat až 32 indikátorů provozu stroje Komfortnější sedadlo s rozšířenou možností nastavení(natáčením) přináší větší komfort Ergonomický multifunkční panel přináší pohodlné a intuitivníovládání Stroj je možné na přání vybavit úspornými a výkonnými LED světly.
 • Kabina vytvořená pro dokonalý komfort
 • Pohodlný výhled do všech směrů a na všechny použité agregace