trktor crystal

Traktory Zetor řady Crystal 150 - 170 hp

Crystal, to je spolehlivý parťák pro tvrdou práci. Jeho výkonný motor vás nenechá ve štychu. Jednoduše se ovládá. V prostorné kabině budete mít pohodlí a přehled.

Kontaktní osoba
Miloslav Nejedlý +420 603 845 893
Email: traktory@nejedly.cz
Poptávkový formulář
Máte-li zájem o zaslání dotazu nebo poptávky, vyplňte následující poptávkový formulář.
Model Rozvor náprav Jmenovitý výkon motoru (2000/25/EC) Maximální výkon motoru (2000/25/EC) Zdvihací síla zadního TBZ Počet přev. stupňů Reverzace Násobič Max. hmotnost traktoru Max. hmotnost přívěsu  
CRYSTAL HD 150 2 850 mm 106 kW (144 hp) 110 kW (150 hp) 85 kN 30/30 Elektrohydr. 3 st. 10 000 kg 25 000 kg Poptat
CRYSTAL HD 170 2 850 mm 120 kW (163 hp) 126 kW (171 hp) 85 kN 30/30 Elektrohydr. 3 st. 10 000 kg 25 000 kg Poptat
...
Motor
Výkonný, spolehlivý, ekologický

Šestiválcové motory o maximálním výkonu 150 a 171 koňských sil umožňujímaximální nasazení traktoru. Všechny motory traktorů Crystal vycházejí z ověřené koncepce čtyřdobýchvznětových šestiválcových motorů vybavených 24 ventily a vstřikováním Common Rail.

Robustní blok motoru tvoří kompaktní část nosné struktury traktoru, která je schopna odolávat vysokýmzatížením od nesených strojů.

Vysoká hodnota převýšení krouticího momentu garantuje pružnost motoru i široké operační polev rámci zařazené rychlosti. To vše s minimální potřebou řazení.

6,1 l zdvihový objem 6,1 l zaručuje výborný výkon a vysokou účinnost

Systém čištění výfukových plynů prostřednictvím technologie SCR a aktivního DPF filtru snižuje množstvíemisí vypouštěných traktorem a současně vede k výrazné úspoře paliva v porovnání s motory staršíkonstrukce. Proto chráníte zdraví své i svých dětí a současně šetříte provozní náklady.

 • Prověřená technologie od tradičního výrobce vznětových motorů
 • Vysoká kvalita motoru garantuje dlouhou životnost
 • Nízká spotřeba vede k dlouhodobým úsporám
 • Motory splňují přísné emisní předpisy Stage IV.
 • Systém Common Rail garantuje nízkou produkci pevných částic i emisí a nízkou spotřebupaliva

 

 
Převodovka
Úsporná převodovka s vysokou životností

Převodovka je zkonstruovaná s důrazem na jednoduchou obsluhu, logické schéma řazení a nízkéztráty při přenosu vysokého výkonu. Převodovka vykazuje vysokou životnost, kterou potvrzují zákazníciz celého světa.

Dvojice mokrých lamelových spojek je vysoce spolehlivá. V nejpoužívanějším pracovním rozsahu 4-12km/h je k dispozici 14 13 převodových stupňů. Jde o bezkonkurenční hodnotu u strojů využívajícíchmechanické převodovky.

 • Vlastní výroba a detailní kontrola zaručují špičkovou kvalitu
 • Prověřené a odolné materiály zabezpečují dlouhou životnost
 • Motor udržovaný v optimálních otáčkách zajišťuje efektivní výkon
 • ECO 40 převodovka v maximálních rychlostech 40 km/h pracuje na úsporných 1750 otáček za minutu,což přináší uživateli úsporu provozních nákladů až o 18% ve srovnání s předchozím modelem traktoru

 

...
 
Odpružená přední náprava
Zajišťuje lepší komfort jízdy

Přední odpružená hnaná náprava traktorů Zetor Crystal se skládá ze dvou samostatnýcha nezávisle odpružených polonáprav. Současně je vybavená 100% lamelovou a hydraulicky ovládanou uzávěrkou diferenciálu. Přední náprava se vyznačuje výjimečnou tuhostí a velkou odolností proti dlouhodobému namáhání. Patentované lichoběžníkové zavěšení kol zajišťuje jejich skvělé odpružení.

 • Vysoký jízdní komfort si užijete za všech okolností
 • Výborná zpětná vazba od předních kol
 • Patentované zavěšení a odpružení obou kol oceníte v náročném terénu
 • Je možné pořídit i se systémem centrálního mazání

 

...
 
...
Hydraulika
Síla a přesnost

Rovnoměrné zatížení traktoru a maximální zdvihací sílu 85 kN zajišťují dva pomocné válce. Nový čtyřsekční přídavný rozvaděč je ovládaný elektronicky, tzv. FINGERTIPEM, který umožňuje operátorovistroje regulovat dobu a množství dodávaného oleje. Rozvaděč je dále vybavený zpětnou ¾ rychlospojkoupro odpad z rotačního hydromotoru, umožňuje využívat různé typy agregací. Samozřejmostí je zapojeníefektivního systému řízení orby EHR Hitchtronic.

 • Maximální zvedací síla 85 kN
 • Zjednodušení každodenní práce pomocí přesného řízení ovládacích funkcí
 • Čerpadla mají výkon 85 l/min, což je dostatečná hodnota pro většinu agregací vhodných pro tentotyp traktoru.
 • Jednoduchý systém zaručuje bezproblémový provoz
 
HitchTronic

Unikátní systém HitchTronic získal po svém uvedení řadu odborných ocenění. Jedná se o unikátní systém automatické regulace zadního tříbodového závěsu. Při použití tohoto systému není nutno nastavovat druhy regulace a jejich citlivost. Regulační systém totiž sám měří odpor půdy a podle aktuálních hodnot upravuje nastavení tříbodového závěsu.

5-7 %
Systém HitchTronic zvyšuje produktivitu vaší práce a zároveň sníží spotřebu paliva zhruba o 5 až 7 %.

 

...

 

...
Kabina
Dokonalý výhled

Jízda v novém Zetoru Crystal je pohodlná. Odpružená kabina, posazená o 10 cm výše ve srovnání s předchozígenerací stroje, poskytuje dokonalý výhled. Tichý chod motoru vás doslova překvapí. Konstrukce kabinyodpovídá náročným požadavkům bezpečnostních norem a ochrání vás i při převrácení traktoru.Pro lepší výhled na nakladač a snazší kontrolu manipulace s břemenem můžete využít i otevíratelnéstřešní okno, kterým zároveň lze regulovat ventilaci vzduchu v kabině.

 • Jednoduché a intuitivní ovládání traktoru bez složitých nastavení
 • Snížená hlučnost kabiny a otevíratelné střešní okno
 • Nová přístrojová deska přináší kombinaci TFT LCD displeje s analogovým, operátor má možnost jednodušesledovat až 32 indikátorů provozu stroje Komfortnější sedadlo s rozšířenou možností nastavení(natáčením) přináší větší komfort Ergonomický multifunkční panel přináší pohodlné a intuitivníovládání Stroj je možné na přání vybavit úspornými a výkonnými LED světly.
 • Kabina vytvořená pro dokonalý komfort
 • Pohodlný výhled do všech směrů a na všechny použité agregace
 

  

Zemědělská technika - stroje skladem

Traktorový přívěs ZDK 13000

399 000 Kč bez DPH
482 790 Kč s DPH

Zetor Utilix CL 55

545 000 Kč bez DPH
659 450 Kč s DPH

Zetor MAJOR CL 80 předváděcí 25 Mth

770 000 Kč bez DPH
931 700 Kč s DPH

Zetor Major CL 80

799 000 Kč bez DPH
966 790 Kč s DPH

Zetor Proxima CL 90

Cena na dotaz